Apie mus

Mums patinka iššūkiai ir kūrybiški sprendimai. Dosniai dalijame dėmesį, drąsiai prisiimame atsakomybę, nuoširdžiai džiaugiamės savo sėkme.

 

Vestuvių planavimo ir vestuvių vedėjų paslaugas teikiame nuo 2009 m. Mes esame vestuvių planuotojos, kuriomis Jūs galite besąlygiškai pasitikėti ir leisti mums Jūsų vestuves paversti  įsimintiniausia ir gražiausia Jūsų gyvenimo švente.

 

Jei nusprendėte tuoktis, susisiekite su mumis ir daugiau sužinokite apie Jūsų vestuvių planavimą, mūsų rekomenduojamą šventės programą, kitas teikiamas paslaugas.

Mes parengsime šventės scenarijų, pasiūlysime dekoravimo idėjų, rekomenduosime patikimus ir patikrintus vestuvinių paslaugų tiekėjus. 

 

Vestuvių planavimas su mumis – tai galimybė neribotai konsultuotis visais aktualiais vestuvių planavimo klausimais ir kartu  kurti originalią vestuvių šventės viziją. Mūsų patirtis ir bendradarbiavimas su įvairiais vestuvinių paslaugų tiekėjais - sklandi ir Jūsų lūkesčius viršijanti vestuvių diena.

Vestuvių planavimas – tai nuoširdus rūpestis Jūsų švente. Mes pasirūpiname: 

 

Vestuvių idėjos ir vestuvių stiliaus kūrimas
Vestuvių scenarijaus sukūrimas ir įgyvendinimas                      

Pagalba renkantis šventės vietą                                                                      

Pagalba renkantis vestuvinius žiedus bei vestuvinius drabužius
Vestuviniai kvietimai ir stalo kortelės
Fotografai ir video operatoriai
Šventės vietos dekoravimo paslaugos
Pagalba tvarkant vestuvėms reikalingus dokumentus
Vestuvių transporto paslaugos
Svečių maitinimas ir nakvynė
Vestuvių vedėjai, muzikantai ir didžėjai
Pramogos jauniesiems ir svečiams                                                    

Vestuvių koordinavimas      
Povestuvinės kelionės ir kitos paslaugos


Visada pristatome keletą specialistų ir partnerių, kurie, mūsų nuomone, galėtų prisidėti kuriant Jūsų vestuvių šventės atmosferą, o galutinį sprendimą visada priimate Jūs.
Vestuvių planavimo procese klientai dalyvauja tik tiek, kiek patys to nori. Esame lankstūs ir supratingi, todėl jei klientas jau yra susitaręs dėl tam tikrų paslaugų su pasirinktais tiekėjais - tame nematome problemos ir vestuvių planavimas vyksta atsižvelgiant į esamą situaciją. 

Be vestuvių planavimo ir įgyvendinimo, savo paslaugas galime pasiūlyti   planuojant ir kitas Jūsų ar Jūsų šeimos narių asmenines šventes. 

To Top