Atsiliepimai

Darbą laikome atliktu gerai tik tuomet, kai vestuvių šventė viršija klientų lūkesčius.

Ačiū jums, mielieji, už išsakytą nuomonę ir pasidalintus jausmus.

 

Jei nusprendėte tuoktis, susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie Jūsų vestuvių planavimą ar mūsų siūlomą vestuvių vakaro programą.

 

 

Atsiliepimai

 • Erika ir Romain
  Nuoširdus ačiū Jurijui ir dj Mariui iš Linksmadienių komandos, kurių dėka mūsų šventė praėjo kupina dainų, šokių ir pokštų. Negalėjome įsivaizduoti, kad bus taip smagu! Profesionalus bendravimas lydėjo mus nuo pačio pirmo užklausos laiško. Yra nepaprasta ramybė, ir kartu didelė sėkmė, kai žinai, jog profesionalus atlikimas yra garantuotas tokią svarbią dieną. Rekomenduojam Linksmadienių komandą visiems, kurie nori nepamirštamų įspūdžių ir linksmybių su maloniais siurprizais! Erika &Romain
 • Aleksanda ir Vytas
  Sveiki sveiki sveiki!!!:) Norime dar kartą padėkoti Marijai, kuri prisidėjo prie mūsų šventės. Viskas buvo tobula !:) kalbant apie Mariją - Jūs esat nuostabi! Labai profesionali, visiškai neieškanti žodžio kišenėje, nuoooostabiai dainuojanti!!! Tikrai be proto gražiai dainuojate! Dėkojame ir mamos vardu, kuri pradžioje labai skeptiškai į viską žiūrėjo ir vėliau liko sužavėta ir kalbėjo vien gražiausius žodžius. Ačiū už tobulai sustyguotą vakaro eigą, už tokį audringą mūsų pasitikimą, už pagalbą surenkant dovanas. Marija apkabinam jus, atsiprašom jeigu kažkas buvo ne taip ir linkim didelės sėkmės tolimesniuose renginiuose:* Ir dar porą žodžių apie DJ!:D būtinai perduokit jam. Žiauriai gerai grojo!!!!!!!! Labai linksmas žmogus, puikiai išmanantis savo darbą! Tooks gerietis! Mums pasisekė! Visa muzika buvo parinkta tobulai :))) O dabar sakom ačiū ir iki! Važiuojam į Varšuvą iš kurios skrisim Indoneziją!:) Bučkis! Aleksandra ir Vytas
 • Dalia ir Sebastian

  Labai noriu padėkoti, nes vedėjas Jurijus buvo fantastinis!!! Visi svečiai liko sužavėti!! Buvo tikrai nepakartojama :) didžėjus taip pat puikiai atliko savo darbą:)))
  Labai labai labai jums ačiū:)))) Visiems jus rekomenduosiu!!! :))
  Linkėjimai, Dalia ir Sebastian

 • Lina ir Martin

  Vestuvės praėjo labai šauniai! Puikus vedėjas! Puikus DJ ir muzika! Visi svečiai, o ir mes patys likome sužavėti. Gaila, kad grįžę pasinėrėm stačia galva į darbus ir dar nespėjome padėkoti Donatui už puikiai pravestą vakarą. Na, geriau vėliau nei niekada:)

  Sėkmės visai Jūsų komandai skleidžiant gerą nuotaiką renginiuose! Ilgų gyvavimo metų!:)

   

  Su pagarba,

  Lina & Martin

To Top